Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Turkish Ts Merve

ARABADA SEKS YAPAN ISTANBUL TRAVESTİLERI

tsangelic

Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
33
Istanbul daki travesti ile arabada neden sex yapariz yada Yatak dururken neden arabada seks yaparız ? Bu sorunun cevabını düşündünüz mü hiç ? Yer bulamamak, otel masrafları olarak cevaplamış olabilirsiniz ama temelindeki sebep bunlar değil.


En derinde ki sebep bunun da özel bir fantazi olması. Ve inanın sevgili dostlar arabada bir travesti ile seks yapmanın boyutu ise bambaşka. Gelin nedenlerini konuşalım.


Bazı travestilerin cadde üzerinde beklediklerini, müşterilerini anlık olarak aldıklarını daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Burada ise arabada seksin detaylarına gireceğiz.

Arabaya travesti eskortunuzu alin

sonra sizi kendi bildiği tenha bir sokak veya benzeri bir mekana götürün O sizi götürürken sakın sessiz ve sakin bir yere gittiğiniz için panik olmayın. Neticede o da güvenli bir yerde seks yapmak istiyor. Ve nihayet seks yapacağınız noktaya geldiniz. Herşey önce doğal olarak oral seksle başlar. Hemen pantolonunuzu açar ve travestinin ağzına verirsiniz. Güzel bir sakso çeker size.


Ağzına verirken sikinizi suratına sürter veya vurur. Sizde o esnada kalçalarını elleyebilir ve tatmin olursunuz.

Istanbul Travesti leri rahat kiyafet terci eder

Genelde etek vb. rahat kıyafetler tercih eden istanbul travesti leri genellikle ön koltuğu yatırıp domalabilir veya arka koltukta domalabilir ya da kucağa oturmayı tercih ederler. Otomobilin boyutundan ötürü bacak omuza seks yüzde 99 tercih edilmez.


Sizde tamamen soyunmadan o dar ortamda travestiyi istediği pozisyonda sikmeye başlarsınız. Aslında etraf sakin bile olsa bir gözünüz sürekli dışarıda olur. Bu korku hali sizi farkında olmadan heyecanlandırır ve aldığıız zevki ikiye katlar.


Genellikle çok uzun olmayan bir seks yaşanır. Yatak olmadığından rahat hareket edemezsiniz daha dar bir ortamda sıkı ve sert yaptığınız için boşalmanız normale göre daha hızlı olur. Ama bu durumdan zerre üzüntü duymazsınız. Burada tek dezavantajlı grup ise sanırım pasifler. Çünkü caddeye çıkan travestiler aktif olsalar dahi gece boyu seri görüşmeler yapacakları için aktifliklerini arabada kullanmazlar.
 
Top Bottom
xen:if is="!">