Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Turkish Ts Merve

KARIMI ISTABUL'DA TRAVESTI ILE ALDATTIM

tsangelic

Member
Herkese merhaba. Ismim Hakan, 34 yasinda Istanbul’da yasayan evli bir erkegim. Yazilim sektorunde calisiyorum. Esimle yaklasik 3 yildir suren mutlu bir evliligim var. Birazdan anlatacagim olaylar nasil ve ne sekilde yasandi, ne ara boyle bir durumun icinde dustum ben bile henuz anlayamadim. Tum detaylari ile anlatmaya caliscagim…

Hersey bundan yaklasik olarak 6-7 ay oncesine dayaniyor. Tayland tatilinden donen ofisten arkadasim Burak'la ogle yemegine beraber cikmistik. Tatilini anlatirken bana orada meshur olan Ladyboy'lari da anlatti. Cok guzel ve cekici olduklarini, hatta kadinlardan daha sexy olduklarini soyleyip duruyordu. O anda bende istanbul travestileri merak etmistim. Bazi geceler esimle yemege ciktigimiz zamanlarda caddede gordugum travestileri bu zamana kadar umursamamistim fakat Burak'la konustuktan sonra isler benim icin degismisti.

Kendimi surekli istanbul travesti ilanlari aratarak bulmaya baslamistim. Taksim, Osmanbey, Sisli , Kadikoy surekli bu semtlerde ki travestileri aramaya baslamistim. O kadar cekici gelmeye baslamislardi ki got delikleri olsun penisleri olsun harika geliyordu.

Travesti ilanlarina baktiktan sonra

Travesti ilanlarina baktiktan sonra esim bana artik cekici gelmemeye baslamisti neredeyse. En son uzun arayislarim sonucu bir travesti ile birlikte olmaya karar verdim. Internetten telefonunu alip aradim ve Kadikoy'de ki evinde bulustuk. Gercekten cok guzel ve cekici biriydi ki bence istanbul travestilerinin cogu cok guzel.

Eve ilk girdigim anda cok heyecanliydim. Ilk kez bir travesti ile birlikte olacaktim ve bu zamana kadar karimi hic aldatmamistim ama artik bu ilgi dayanilmaz bir hal almaya baslamisti. Ilk once oturduk biraz sohbet ettik. Evli misin diye sordu malesef yuzugumu cikartmayi heyecan unuttum. Evet dedim ve sanki bu durum onu daha mutlu etti.

Travesti ilanlari na bajtigim icin sansliyim

Evli bir erkegin kendisine olan ilgisinden oldukca memnun gozukuyordu. Daha sonra beni elimden tutup yatak odasina goturdu. Yatagin uzerine uzandik opusmeye basladik. Heyecanimi size anlatamam. Yavas yavas baslayan opusmemiz atesli bir hal aldi. Bu esnada ikimizde yavas yavas ustumuzdekileri cikarmaya basladik ve tamamen cirilciplak kaldik.

Fizigi cok guzeldi. Dolgun gogusleri ve buyuk bir penisi vardi. Opusurken elime alip oksamaya basladim bir yandan da goguslerini yaliyordum. Ardindan daha once karimla hic yapmadigim 69 pozisyonuna gectik.
O alta uzandi bende ustune ciktim. Ikimizde birbirimizin penisini yaliyorduk. Bazen tassaklarimi ve deligimide emerken penisimide agzina aliyordu. Inanilmaz bir zevk bu kesinlikle. Ardindan icine girmek istedim. Bacak omuza pozisyonuna gectik. Penisi zevkten sertlesmisti iyice. Bacak omuza sikmeye basladim. Sikerken onun penisinide elime aldim ve 31 cekiyordum. Ikimizde muthis inliyorduk. Beni kendine cekip opuyordu.

Travesti ile birlikte olmak icin bu kadar gec Kaldigima inanamiyorum

seks yaparken bir yandan nekadar gec kaldigima uzuluyordum.
Bacak omuzayi birakip domaltarak sikmeye basladim. Bir elimlede sacindan cekerken kendimden geciyordum. Bana ne zaman bosalacaksin diye sordu daha var dedim.
Ardindan kendini geri cekip beni yataga uzatti. Ustume cikti ve deli gibi beni opmeye basladi. Boynumdan ; goguslerimden ve daha asagi inerek sikimi agzina aldi sakso cekiyordu. Ardindan bacaklarimi kendine dogru cekmeye basladi. Ben zevkten inlerken ne oldugunu anlamadim. Penisini deligime surtuyordu. Daha once yaptin mi dedi hayir dedim. Yavas yavas icime sokmaya basladi. Ne oldugunu anlamadim ama o anki atmosferi bozmamak icin birsey demedim. Icime girdikce hem buyuk bir aci duyuyordum hemde muthis bir haz aliyordum.

Kendimede inanamiyordum. Ama gercek buydu. Hayatimda yasamadigim zevkleri yasiyordum. Penisim o icimdeyken cok sertti. O da beni oksuyordu. Yavas yavas bagirmaya basladi bosalmaya yakindi. Bende oyle. Ayni anda gel lutfen dedi. Kendi hizlandikca eliyle daha hizli 31 cekiyordu. Hem sikiliyordum hemde bosalmak uzereydim. Birden penisini cikarip benim sikimin ustune koyarken ayni anda gelmeye basladik.
Boyle birsey olamaz. Oluk oluk bosalmistim. Yanima yanasip opusmeye bir sure daha devam ettik ardindan birlikte dusa girdik. Butun bunlari kendisine iyi bir odeme yaptigim icin mi gercekten beni mi cok begendigi icin yapti bilemiyorum ama her sonucta ben bir travesti ile harika bir seks yapip hem siktim hem sikildim. Boyle bir zevki hayatim boyunca unutmayacagim ; cunku defalarca tekrar edecegim.
Eve dondugum gunun gecesi karim benimle birlikte olmak istedi ama yorgun oldugumu soyledim. Onu daha ne kadar red edebilirim bilmiyorum ama istanbul travestileri birlikte olmayi hayal ederken karim bana malesef hic cekici gelmiyor artik ...

Top Bottom
xen:if is="!">