Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Turkish Ts Merve

Of köylü güzeli sen beni delirteceksin

fundet

Member
Azgın kapalı köylü kızı beni azdırıyor en sonunda sikeceğim bunu
size demiştim bayburtlu köylü güzeli kendine koca arıyor bu şekilde arıyor gene buluştuk ve gene sexsi pozlar verdi beni azdırdı son günde.

Bayburtda son günüm dü meryem mesaj attı evdekiler çarşıya gitti gelirmisin bende evet dedim direk evlerine gittim meryem gel dedi salona aldı gene aynı koltuğa domalıp sexsi pozisyonlar vermeye başladı beni gene yoldan çıkartmıştı içeri gidip bir kaç iç çamaşırı getirdi ve onları değişti gözümün önünde ateş gibi yanan amcık önümde duruyordu ellerimle dokundum kafamı indirip biraz yaladım meryem ah çekmeye başladı keşke kocam olsan da siksen beni diyordu konuşmalara aldırış etmedim dil darbeleri atmaya devam ettim meryem elleri ile kanepeyi tırmalıyordu adeta benim yarak direk gibi olmuştu çıkartıp sokmak istedim hayır evlenmeden olmaz dedi meryemin niyeti belliydi kendine beni koca etmek bende tamam dedim kafamı sokup gene yalamaya başladım amını ve çığlık atıyordu sus dışardan duyacaklar başımıza iş çıkartacaksın dedim olsun duysunlar dedi telefonu çaldı açtı ve arayan eski sevgilisi telefonda eski sevgilisi bunu sikmek isteyince terk etmiş meryem çığlık seslerini telefonun ucunda olan sevgilisine dinletmeye başladı sesi dışarı verdi erkek telefonun ucunda affet beni o amını yalayan ben olayım dedi meryem aldırış etmiyordu telefonun ucunda olana off aşkım yala amımı diyordu bana bende yalıyordum buda bana zevk veriyordu telefonun ucunda yalvaran meryemın arkasında amını yalayan ben daha bu zevki nasıl anlatabilirim meryem en sonunda boşaldı ağzıma tükürdüm yere sonra meryem işini görmüştü ve resimlerini çekmemi istedi ogun meryem ile akşam otobusum kalkana kadar seviştik boy boy resimlerini çektim size işte son resimeri bir daha ne zaman görürüm bilmem ama çok özleyeceğim

Top Bottom
xen:if is="!">