Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Turkish Ts Merve

Travesti Sex Hikayem

tsangelic

Member
Herkese merhaba.

Bugün sizlere başımdan geçen bir seks hikayesini anlatmak istiyorum. İsmim Onur, 28 yaşında bilgisayar programcısıyım.

3 yıldır Londra'da ikamet ediyorum.

2017 yılında Ankara Antlaşmasıyla buraya geldim. Web sitesi tasarlama, hosting, basit düzey kodlama ve programlama gibi alanlarda freelance çalışıyorum.

Herşey geçtiğimiz perşembe günü aldığım bir iş telefonu ile başladı. Bir bayan (sonradan gerçekte kim olduğunu öğreniyorum) beni web tasarım alanında özel ders alma isteğiyle aradı.

Esasen uzman olduğum bir alan fakat daha önce özel ders vermemiştim. İlanlarımda da zaten özel ders veriyorum şeklinde bir ibare yoktu. Bana adres olarak aynı bölgede ikamet ettiğini ve bu yüzden özel ders almak için benimle iletişim kurmak istediğini söyledi.

Banada mantıklı gelen bu teklifi kabul ettim ve whatsapp üzerinden detaylı yazışmaya geçtik. Bana haftada 2 günden toplam 2 ay sürecek detaylı bir web eğitiminden bahsetti.

Planlama, ücret vb. konuları belirledik ve kendisiyle ilk özel dersini vermek için evine gittim. İşte biraz önce üst tarafta parantezde yazdığım sonradan kim olduğunu öğrendiğim bölüm burada çıktı.

İçeri girdim selamlaştık bilgisayar masasına oturduk.

Site üzerine sohbet ederken bana kendisinin travesti olduğunu soyledi

web tasarımı öğrenip kendi sitesini yapmak için benden özel ders aldığını söyledi.

O anda kahvemi içerken bir an kahveyi ağzımdan köpürtüp oha diyecektim. Ne görüntüsünden ne sesinden travesti olduğunu anlamamıştım.

Minyon, çıtı pıtı bir kız gibiydi. Kısa süreli bir şok yaşadım gülümseyerek o da bunu anladı ki '' Anlamadın dimi ?? '' diyip gülümsedi

bende evet diyerek gülümsedim. Ardından bilgisayar masasında yan yana gelip derse başladık.

Üzerinde beyaz bir tshirt altında eşofman vardı. Dersi anlatırken aynı zamanda şaşkındımda.

Uygulamalı anlatırken dikkatli bir şekilde beni dinliyor,notlar alıyor ve sorular soruyordu.

1 saatlik dersin yaklaşık yarım saati geride kalmıştı ki yanımdayken bacakları benim bacaklarıma değiyordu ve heyecanlanıyordum. Acaba derste zaman geçerken insan biraz yayılır ya öyle birşey miydi, farklı birşey miydi anlamaya çalışıyordum.

Bir yandan heyacanlı bir yandan korkuyordum. Yakınlaşıyorsa nasıl davranıcam ? Ya yakınlaşmıyorsa ? Nasıl bir tepki verir ?

Kafamda deli sorular.

Ben konuları uygulamalı gösterirken travesti iyice yanıma sokuldu. Aramızda o kadar az bir mesafe varki çok çok az kafamı uzatsam dudak dudağa olacağız. Bu yüzden anlatırken ona bakmadan sadece ekrana doğru bakarak mouse kullanımı ile birşeyler anlatıyorum. Bir yandan da erekte olmaya başlamıştım kendimi alamadım.

Derken o da ne ? Travesti Elini baldırıma atmıştı

Ben ders anlatırken bacakları bacağıma değiyor ve bir eli baldırımda.

Ben yine hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam ediyordum. Artık beni istediğinden emindim ama ben ne istiyorum ondan emin değildim. Bir yandan çok çekici geliyordu ama bir yandan da daha önce hiç travesti ile birlikte olmamıştım. Ama eğer birşey yaşanacaksa ilk adım ondan gelmeliydi. Kesinlike bu riske giremezdim.

Neticede ilk temasımız profosyonel idi. O baldırımı daha fazla sıkmaya başlarken ''şunu gördün mü'' diye bilgisayarda birşey sormak için kafamı çevirdiğim anda dudak dudağa olduk.

Kendimi travesti ile öpüşürken buldum birden

O kadar istekli ve güzel öpüyordü ki karşı koymak imkansızdı. Bende onu büyük bir şehvetle öpmeye devam ettik ve incecik belinden kavradım kucağıma aldım.

Öpüşürken bir yandan kalçalarını sıkıyorum ve okşamaya başladım. Ardından arkamızda bulunan kanepeye geçtik.

Pantolonumu çıkardım ve travestinin ağzına vermeye başladım. Taşşaklarımı, sikimi komple yalıyor ağzına alıyordu.

Sakso çekerken kafasına bastırıyordum. Zevkten uçuyorum harika yalıyordu. Daha önce böyle sakso çeken olmamıştı.

Sakso çektikten sonra onu kanepede domaltıp eşofmanını indirdim. Kilodunu sıyırarak içine girip sikmeye başladım. Harika bir göt deliği vardı. Dardı. Domaltarak sikerken inliyordu zevkten.

Benim ayakta duruyordum o domalmıştı. Bir süre böyle siktikten sonra bende üzerine çıktım ayaklarımı kanepeye koydum ve tamamen üstüne sarıldım. Göğüslerini okşuyordum üstten sarılmış bir vaziyette.

Travesti sikilirken bazen kafasını bana doğru çevirip beni öpmeye çalışıyordu. Kendimi tamamen kaptırmıştım. Bayan bir müşterimin travesti çıkacağı ve onunla böyle bir seks yapacağım aklımın ucuna gelmezdi.

Ardından üstünden inmemi istedi ve indim. Tamamen soyundu. Penisi bile çok güzel gözüküyordu tamamen kadınsıydı hiç irite olmadım.

Kanepe uzandı ve bacaklarını kaldırdı. Önce deliğini yaladım biraz. Az önce siktiğim deliği bu sefer yalıyordum.

Sonra sikimi içine soktum ve bacaklarını belime doladı. Sikerken onu öpüşüyordum bu sefer. Ter kan içinde kalmıştık.

Yatağa bile gitmeye üşendik ki orada sikişmeye devam ettik.

Siktikçe inliyor ve beni daha kuvvetli öpüyordu. Sikilirken kendi peniside kalkıyordu. Bu zevk aldığının göstergesiydi. Yaklaşık 10 dakika o pozisyonda birlikte olduktan sonra onu kucağıma aldım.

Boşalmam yakındı hissedebiliyordum

Hem kucağımda hopluyordu hemde göğüslerini yalıyordum. Göğüsleri sanırım silikon değildi çok büyükte değildi.

Üniversiteye yeni başlamış bir kız gibiydi adeta. Sikmeye devam ederken birden ''geliyorum'' dedi. Dayanamamıştı. Tam boşalmasına yakın göğüs ucunu ısırdım ve o gelene kadar bırakmadım.

Tam gelme anında öyle bir çığlık attı ki bende daha fazla kendimi tutamadım ve inleyerek içine boşaldım.

İkimizde saniyelik farkları saymazsak aynı anda boşalmıştık. O benim kucağıma bense onun içine boşalmıştım.

Seks bitmesine rağmen yaklaşık 10 dakika daha kucağıma kalmaya devam etti. Öpüşüyorduk ve bana sarıldı.

Hayatımda bu kadar iyi bir seks yaptığımı daha önce hatırlamyorum. Sonra birlikte duşa girdik. Ufak tefek oradada oynaştık.

Gitme vaktim geldiği zaman bunun bir son olmayacağını biliyordum. Bana sarıldı ve aynı ders saatinde tekrar bekleyeceğini söyledi.

Bende onu hayal kırıklığına uğratmadım

ve işimi profosyonel bir şekilde ciddiye

alıp haftada 2 kez gitmeye devam ettim…

Top Bottom
xen:if is="!">