Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Turkish Ts Merve

Trv Simay +905464719912

trvist

Member
Young, sexy, model is a 27 year old who's got a petite, perfect, little, body of 5'4, 115 lbs, 32B-24-34, and has a gorgeous face with beautiful long brunette hair.

I cater to the clean, upscale, discerning gentlemen, looking for a sens*al massage, erot*c ad*lt enterta*nment, or private companionship.

I am very down to earth, sexy, sophisticated, and very easy to get along with and loves meeting new people.

Moving on from my physical attributes, I’m extremely personable and a good conversationalist. I am dominant, but can also be versatile, no promise but a lot of surprises as my goal will be to enjoy your company as much as you will enjoy mine.

Your time with me is guaranteed to be everything and more.
ENDOWMENT
20x20 CM
HEIGHT
180 CM
WEIGHT
75 KG
TYPE
Pre-op
NATIONALITY
Turkey
LANGUAGES
English, Turkish

Genç, seksi, model 27 yaşında, minyon, mükemmel, küçük, 5'4, 115 lbs, 32B-24-34 vücudu ve güzel uzun esmer saçlı muhteşem bir yüzü olan bir model.

Duygusal bir masaj, erot*c reklam*lt eğlencesi veya özel arkadaşlık arayan temiz, lüks, anlayışlı beylere hitap ediyorum.

Çok gerçekçiyim, seksi, sofistike ve geçinmesi çok kolay ve yeni insanlarla tanışmayı çok seviyorum.

Fiziksel özelliklerimden yola çıkarak, son derece cana yakın ve iyi bir konuşmacıyım. Ben baskınım ama aynı zamanda çok yönlü de olabilirim, söz veremem ama bir sürü sürpriz var çünkü amacım senin benimkinden zevk aldığın kadar senin arkadaşlığından da zevk almak olacak.

Benimle geçirdiğin zamanın her şey ve daha fazlası olacağı garanti.

Attachments

Top Bottom
xen:if is="!">