Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Turkish Ts Merve

Ts Nadin Arab +905350384860

trvist

Member
Hello Guys! I am Nadin, 20 years old, Arab, Now in Turkey Istanbul Tgirl with REAL Dick 17 cm
Let`s get the physical stuff out of the way first – I’m completely passable (and then some). I have an amazingly sensuous model’s body – toned and smooth, educated and classy.
I have a petite, slim tight body with beautiful legs leading ,full luscious lips, perky soft and toned body, and a tight smooth bubble butt.
I always find it awkward describing myself physically in writing so I’ll let my pictures do the talking.
All my photos are recent and I look exactly the same in person when you come to see me.
I am 100% real, independent, and very discreet. Currently, I am available for companionship services to very selective upscale gentleman who desire the ultimate TV experience. You work hard and deserve the best, which is exactly what i offer you.
I will gladly help you to set up an appointment. Weather you’re a first timer to this or a regular, prepare for a hot steamy time with me .
I am Available for 3some and couple also for group !!!

Selam beyler! Ben Nadin, 20 yaşında, Arap, Şimdi Türkiye'de GERÇEK Dick 17 cm ile İstanbul Tgirl
Önce fiziksel şeyleri aradan çıkaralım – tamamen başarılıyım (ve sonra biraz). İnanılmaz derecede duyusal bir modelin vücudu var - tonda ve pürüzsüz, eğitimli ve klas.
Güzel bacaklar önde, dolgun tatlı dudaklar, şımarık yumuşak ve tonlu bir vücut ve sıkı, pürüzsüz bir kabarcık popo ile küçük, ince, sıkı bir vücudum var.
Kendimi fiziksel olarak yazılı olarak tanımlamayı her zaman garip buluyorum, bu yüzden resimlerimin konuşmasına izin vereceğim.
Tüm fotoğraflarım yeni ve beni görmeye geldiğinizde birebir aynı görünüyorum.
Ben %100 gerçek, bağımsız ve çok ketum biriyim. Şu anda, nihai TV deneyimini arzulayan çok seçici, lüks bir beyefendiye arkadaşlık hizmetleri için müsaitim. Çok çalışıyorsun ve en iyisini hak ediyorsun, sana teklif ettiğim şey tam olarak bu.
Randevu ayarlamanıza seve seve yardımcı olurum. Hava durumu, bunun için ilk veya düzenli bir zamanlayıcıysanız, benimle sıcak, buharlı bir zaman geçirmeye hazırlanın.
Grup için de 3 kişilik ve çiftler için müsaitim !!!

Attachments

Top Bottom
xen:if is="!">